Emshape cihazı,  ameliyatsız ve vücut şekillendirmede devrim niteliğinde olan “Odaklanmış Kas Geliştirme Sistemi” i(Hİ-EMT) ile çalışan non invazif (girişimsel olmayan) bir yöntemdir.

G5 Masaj, terapistin yapabileceğinden çok daha derine inen mekanik bir masaj cihazıdır. Farklı masaj tekniklerini  için farklı kafalar kullanılır. Masaj başlığı, döner hareketlerle dönmeye, yuvarlak, yukarı ve aşağıya ve basınçla yan yana hareket ederek derin bir masaj sağlar.

Pasif jimnastik; bireyin kaslarını radyo dalgaları ile harekete geçirerek kasların çalışmasını sağlayan ve bölgesel zayıflama tedavilerinde tercih edilebilen bir uygulamadır. İnsan vücudunda bulunan çizgili kasların çalıştırılması kalori yakımına ve dolayısıyla yağların parçalanıp kas kütlesinin arttırılmasına yol açmaktadır. Bireyler spor yaparak bu kasları harekete geçirebilir ve uzun vadede bu etkilerden faydalanarak kilo verebilir. Pasif jimnastik uygulamasında kişi efor harcamadan, kilo verme konusunda inatçı olan ve bölgesel yağlanma sorununa yol açan kaslarını çalıştırabilmektedir.

Lenf drenaj, basınç yardımı ile vücuda bir tür masaj efekti oluşturan özel bir cihaz ile vücuttaki lenf ve venöz dolaşımının hızlandırılması tekniğine verilen addır. Bu teknik sayesinde kişinin damarlarında birikmiş olan sıvı drene edilir (dışarı atılır).

İletişim Formu