Son yıllarda uzun kirpiklerin güzellik trendleri arasına girmesiyle kirpik uygulamaları da popülerliğini arttırdı. Kirpik lifting gibi doğal kirpiklerinizin kıvrıldığı uygulamaların yanında en çok tercih edilen kirpik işlemlerinden biri de ipek kirpik oldu. Yumuşak ve gözenekli olan bu kirpikler diğer uygulamalara göre daha uzun süre kirpiklerinizde duruyor. Kirpiklerin daha gür daha uzun ve kıvrık görünmesini sağlayan ipek kirpik oldukça çekici bakışlar kazanmanıza yardımcı oluyor.

Kirpik diplerine tek tek eklenen kirpik taneleri, pek çok dünya ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de kirpikleri dolgunlaştırmak ve uzatmak için fazlaca tercih edilen bir yöntem haline gelmiştir. Rimel kullanmaktan sıkılan, makyaja ayıracak zamanı olmayan ya da kirpikleri ile daha doğal ve canlı bir görünüm elde etmek isteyen kişiler, farklı kirpik uygulamalarına başvurabilir. Bu kapsamda pek çok uygulama olsa da kirpiklere anında hacim veren volume kirpik (volume lashes) uygulaması, en çok tercih edilenler arasındadır.

Son yıllarda uzun kirpiklerin güzellik trendleri arasına girmesiyle kirpik uygulamaları da popülerliğini arttırdı. Kirpik lifting gibi doğal kirpiklerinizin kıvrıldığı uygulamaların yanında en çok tercih edilen kirpik işlemlerinden biri de mega volüm kirpik oldu. Yumuşak ve gözenekli olan bu kirpikler diğer uygulamalara göre daha uzun süre kirpiklerinizde duruyor. Kirpiklerin daha gür daha uzun ve kıvrık görünmesini sağlayan mega volüm kirpik oldukça çekici bakışlar kazanmanıza yardımcı oluyor.

Kirpik Lifting içeriğinde argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler ile kirpikleri güçlendiren ve besleyen, hidrolize keratin bir maskedir. Besleyici maske, kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getirir. Bu uygulama kirpikleri daha güçlü, daha uzun ve daha kıvrık hale getirir. Doğal kirpiğinizi x2 kat daha uzun gösterir.

Kalın, Güçlü ve Doğal Şekilli Kaş İsteyenler İçin…

Makyaj uygulamalarında kaşların hep ön planda olduğunu hepimiz biliyoruz. Ve yıllar boyunca kaşları güzelleştirmek adına farklı farklı yöntemler uygulandı. Kaşlar kimi zaman kalınlaştırıldı; kimi zaman düzleştirildi, kavislendirildi ve kimi zaman da kıl tekniğiyle yöntemiyle şekillendirildi.  Son dönemde ise doğal şekil alan, yukarı doğru efektli kaşlar popüler… Hemen hemen her şey denense de, her zaman doğal görünüm birinci tercihti.

İletişim Formu