Günlük makyajın vazgeçilmez parçası dipliner! Her gün gözlerine dipliner çekmek hem zahmetli hem de eşitlemek çok zor. Bunun için en kolay çözüm: 2 yıl kalıcı dipliner uygulaması. Üstelik günlük kullanıma uygun doğallıkta!

Kadınların makyaj esnasında vazgeçemedikleri, makyaj rutinlerinin en kritik parçalarından bir tanesi şüphesiz ki eyeliner ve dipliner. Görkemli bir kuyruk, nizami çizgiler ve keskin hatlar, kusursuz bir eyeliner uygulamasının olmazsa olmazlarından. Bu dört dörtlük görüntüye 7/24 sahip olmak için en çok tercih edilen kalıcı makyaj uygulamaları arasında yer alan kalıcı eyeliner işlemi yaptırılıyor. Pekiyi ya daha sade, daha yalın ve daha doğal görünümlü bir eyeliner görüntüsü arayanlar? Onlar ise yine kalıcı makyaj dendiğinde akla gelen ilk işlemlerden biri olan, güncel trend kalıcı diplinerı tercih etmekte!

Dipliner ismi, aslında kelimenin temel kökeni olan “dip”, yani “alt” ya da “taban” kavramından geliyor. Eyeliner göz kapağının doğrudan üzerine, kalın bir çizgi halinde çekilirken dipliner tekniği, temel olarak göz kapağının bittiği ve kirpik hattının başladığı bölgeye uygulanıyor. Böylece gözlere daha fazla derinlik katarken, çok daha organik ve doğal bir kalıcı göz makyajına sahip olmanızı sağlıyor. Ruj, far, pudra ya da fondöten kullanmadığınız, nispeten sade makyaj günleri esnasında soluk ve etkisiz görünmenize engel olan kalıcı dipliner, aynı şekilde her şeyiyle tam takır, ağır ve iddialı bir makyaj yaptığınızda da kusursuz bir “son dokunuş” haline gelebiliyor. Öyle ya da böyle, ister günlük kullanımda ister özel günlerde olsun; diplinerın yüzünüze bambaşka bir etki yaratma potansiyeli olduğu gerçeği yadsınamaz.

Söz konusu makyaj malzemeleri kullanarak dipliner uygulaması yapma olduğu zaman, bazı durumlarda eyeliner çekmekten bile daha zor bir makyaj tekniği olduğunu belirtmekte fayda var. Sadece kirpik hattına, ince ve narin bir çizgi halinde çekilerek yokmuş efekti veren dipliner, ancak ve ancak uzun uğraşlar sonucu, yoğun tecrübenin akabinde kusursuz bir şekilde çekilebilmektedir. Elbette herkesin dipliner çekme tekniğinde ustalık kazanmaya ya da buna saatlerce vakit ayırmaya imkanı olmayabilir; bu durumda da devreye, kadınların yeni favorisi olan kalıcı dipliner uygulaması girer.

Doğal, sade ve yalın görünümlü bir dipliner çizgisi istiyorsunuz, ancak bununla her gün her gün uğraşmak, “Akmış mı?” ya da “Bozulmuş mu?” endişelerine girmek istemiyorsunuz, değil mi? Çözüm basit: Kalıcı dipliner tekniği. Kalıcı dipliner nedir, nasıl yapılır, avantajları nelerdir ve sonrasında nelere dikkat edilmeli, hepsi bu sayfamızda sizleri bekliyor.

Permanent,Make,Up,Eyeliner,Procedure,,Applying,On,Young,Girl.,Close-up.
İletişim Formu