G5 Masaj, terapistin yapabileceğinden çok daha derine inen mekanik bir masaj cihazıdır. Farklı masaj tekniklerini  için farklı kafalar kullanılır. Masaj başlığı, döner hareketlerle dönmeye, yuvarlak, yukarı ve aşağıya ve basınçla yan yana hareket ederek derin bir masaj sağlar.

G5, tonlama, dolaşımın arttırılması ve yağ birikintilerinin ve selülitin parçalanmasına yardımcı olmak için mükemmeldir. Sırt, omuz, uyluk, kalça, kalça ve mide için özellikle iyidir.

Bu masaj şekli derin kan akışını uyarır ve bu nedenle derin manuel masajın çok ağrılı olabileceği çok hassas alanları rahatlatmak için kullanılabilir. Ayrıca, selülitin parçalanmasına yardımcı olmak için zayıflama programınıza dahil edilebilir.

- Selüliti azaltır
- Dolaşımı iyileştirir ve artırır
- Fazla doku sıvısı, atık ve toksinleri boşaltır
- Cilt dokusunu geliştirir
- Kas gerginliğini azaltır

- Ağrıları giderir
- Rahatlamayı ve daha iyi uykuyu teşvik eder

Radifrequency,Ultrasound,Operated,Electric,Medical,Massage,Tool,For,Healt,And

Selülit Nedir?

Selülit, vücuttaki engebeli görünümlü yağın görünümünü tanımlayan bir terimdir. Gerçek bir hastalık değildir, ancak selülitin ortaya çıkmasına neden olan yağ hücrelerinin ve diğer birlikte var olan faktörlerin şişkinliği durumudur.

Bazen yağ hücreleri o kadar genişler ki, etraflarındaki kollajen liflerinin bükülmesine neden olur ve yukarıdaki cildin büzüşmesine neden olur. Vücutta üç yağ tabakası bulunur. Selülit cilde en yakın yağ tabakasında bulunur. Yaşlandıkça, cildiniz incelir ve selülitin hediyesi daha görünürdür.

Bazen yağ hücreleri bağ dokularına (kollajen lifleri) sıkılır ve lenfatik drenaj sisteminin bu sıvı, yağ ve toksin oluşumunu hafifletmek için çok az yer vardır. Bu katmandaki yağ diyet veya egzersize iyi cevap vermez. Selülit çirkin ve utanç verici olabilir.

Selülit Nasıl Oluşur?

Selülitin nasıl oluştuğuna ışık tutan birçok bilimsel çalışma yapılmıştır. Araştırmaya dayanarak, selülitin şişmiş yağ hücrelerinin birikmesi geliştiğinde başladığı düşünülmektedir. Şişmiş yağ hücreleri, onları çevreleyen bağ liflerine baskı yapar. Daha sonra bağ lifleri bükülür ve cildin bağlı oldukları yere doğru çekilir. Bu koşulların sonucu, cildin yüzeyinde “korkunç” selülit dediğimiz büzüşük bir görünümdür.

Selülitimi Azaltmak İçin Neden Egzersiz Yapamıyorum?

Diyet ve egzersiz, minimal olmasına rağmen selüliti etkileyebilir. Kilo alırsanız, selülitinizin daha belirgin olabileceği doğrudur, ancak tek başına diyet ve egzersiz, selülit görünümünü gidermiyor gibi görünmemektedir. Özellikle ketojenik diyetler selülitin azalmasında oldukça etkili. Bununla birlikte, lif ve su bakımından zengin bir diyet, kalabalık dış yağ tabakasında meydana gelen bazı lenfatik tıkanıklıkların sisteminin yıkanmasına yardımcı olabilir.

İletişim Formu