Cilt gençleştirme ve yenilemede kullanılan radyofrekans teknolojisi ile birleşen altın iğne hakkında sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Anti-aging,Concept,,Portrait,Of,Beautiful,Woman,With,Problem,And,Clean

Altın İğne Nedir?

Uygulamadan sonraki ilk günlerden itibaren altın iğnenin etkileri hissedilir. 1 ay içinde maksimum seviyeye ulaşır ve 3 aya kadar iyileşme devam eder.

2. Altın iğne tedavisi nerede yapılıyor?

Altın iğne cilt bakımı kliniklerinde, cilt uzmanları tarafından yapılan cihazlı bir cilt yenileme ve gençleştirme uygulamasıdır.

3. Altın iğne ne işe yarar?

Altın iğne ameliyatsız cilt germe yöntemlerinden biridir. Cildi sıkılaştırır, gençleştirir, daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. Ayrıca lekeleri giderir, gözenekleri sıkılaştırır, akne çukurlarını yok eder.

4. Altın iğnenin etkisi ne kadar sürer?

Altın iğne uygulamasının sonuçları uzun süre kalıcıdır. En az 2-4 seanstan oluşan protokoller uygulamak gerekir. Tek seans altın iğne uygulaması genç bir ciltte etkisini 3 ile 6 ay arasında devam ettirilebilir. İleri yaşlarda bu süreler tek seans için daha kısadır. Uzun süre kalıcı sonuçlar için cilt uzmanı tarafından oluşturulan planı takip etmek etkili olacaktır.

5. Altın iğne nasıl yapılır?

Uygulama öncesi cilt temizlenir ve anestezik kremle işleme hazır hale getirilir. İncecik altın iğneler cilt yüzeyine mikro kanallar açar. Böylece yüksek frekanslı radyo dalgaları cilt altı dorulara etkili bir şekilde iletilir.

6. Altın iğne uygulamasının avantajları nelerdir?

Birden fazla etkisi ile cilt gençleştirmenin yanı sıra cilt lekelerinden, akne ve yara izlerinden kurtulmanızı sağlar. Yüz hatlarını belirgin hale getirir. Ameliyatsız, izsiz, ağrısız yüz gençleştirme sağlar. Ayrıca yüz germe ameliyatları ile kıyaslandığında altın iğne fiyatları çok çok ekonomik bütçeler olarak karşımıza çıkmaktadır.

İletişim Formu