Microblading yan yana dizilmiş minik jilet görünümlü micro iğneler yardımıyla, cilde kesiler açılarak manuel olarak uygulanır. Mikropigmentasyon ise profesyonel cihazlar yardımı ile nokta iğne atışlarıyla uygulanır. Her ikisinde de görüntü gözle ayırt edilemeyecek kadar aynı, uygulama şekli farklıdır. Kalıcılıkları cilt tipine göre doğru tekniğin seçilmesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Önemli olan doğru cilt yapısına doğru tekniği uygulamak ve uzmanın her iki tekniğe de hakim olup doğru analiz yapabilmesidir.

Kaşta pudralama tekniği ile kaşlara bir tür fark efekti verilir. Kaşın altına yapılan bir nevi buğulama, gölgelendirme efekti işlemidir. Kalıcı kaş dolgusuna nazaran daha hafif bir dolgu tekniği ve keskin hatları yoktur.  Renkler biraz flu ve geçişlidir. Kaşları seyrek olan, kaşlarını sürekli doldurma ihtiyacı duyan ama aynı zamanda doğal bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için uygundur.

Günlük makyajın vazgeçilmez parçası dipliner! Her gün gözlerine dipliner çekmek hem zahmetli hem de eşitlemek çok zor. Bunun için en kolay çözüm: 2 yıl kalıcı dipliner uygulaması. Üstelik günlük kullanıma uygun doğallıkta!

İster kuyruklu ister kuyruksuz, ister kalın ister ince; kalıcı eyelinerın en güzel ve en avantajlı kalıcı makyaj uygulamalarından biri olduğu kesin. Her sabah nizami çizilmiş, keskin hatlı ve taze görünümlü bir eyeliner görüntüsüne uyanmak istemez ki, değil mi?

Solmuş, canlılığını kaybetmiş, dudak çerçeve hattı kaybolmuş dudakları daha sağlıklı, daha canlı ve bakımlı göstermek için tek kullanımlık mikro iğneler ile, dudağın derinine inmeden, en üst tabakanın hemen altına, seçtiğiniz renkteki pigmentin uygulanması işlemine Dudak Renklendirme denir.

İletişim Formu