İpek Kirpik Nedir? İpek Kirpik Ne Kadar Kalıcı?

Son yıllarda uzun kirpiklerin güzellik trendleri arasına girmesiyle kirpik uygulamaları da popülerliğini arttırdı. Kirpik lifting gibi doğal kirpiklerinizin kıvrıldığı uygulamaların yanında en çok tercih edilen kirpik işlemlerinden biri de ipek kirpik oldu. Yumuşak ve gözenekli olan bu kirpikler diğer uygulamalara göre daha uzun süre kirpiklerinizde duruyor. Kirpiklerin daha gür daha uzun ve kıvrık görünmesini sağlayan ipek kirpik oldukça çekici bakışlar kazanmanıza yardımcı oluyor.

Peki, ipek kirpik nedir, hangi malzemeden yapılır, kirpiklerinize nasıl takılır ve nasıl kullanılır gibi soruların cevabını biliyor musunuz? Eğer ilk defa ipek kirpik deneyecekseniz önce ona dair tüm detayları keşfetmeye ne dersiniz?

Procedure,Of,Eyelashes,Extension,In,Salon

İpek kirpik nedir?

Öncelikle ipek kirpiğin kendi kirpikleriniz üzerine uygulandığını söyleyelim. Kirpikleriniz üzerine takılan bu kıllar vizon, saf ipek, doğal insan saçından elde edilir. Doğal malzemeler olması nedeniyle oldukça güvenilir kabul edilir. Yumuşacık olan bu ipek kirpikler kendi kirpikleriniz arasına takılarak onların daha gür ve yoğun görünmesini sağlar. Kirpiklerinizi yaptıracağınız yer göz şeklinize göre yoğunluğu ve uzunluğu kendi belirler. Tabii siz de dilediğiniz şekilde yapılmasını isteyebilirsiniz. Daha doğal bir görünüm tercih ediyorsanız, ipek kirpikleri kirpikleriniz arasına biraz daha seyrek şekilde yerleştirilir.

Tüm günü takma kirpik görünümünde geçirmenizi sağlayan ipek kirpik çok hafif olması nedeniyle de gözlerinizi yormaz ve ağırlık yapmaz. Her zaman bakımlı ve canlı görünmenizi sağlar. Makyajsız olduğunuz zamanlarda bile enerjik bir görünüm sağlar.

İletişim Formu