Protez tırnak, kişiye sağlıklı ve estetik bir tırnak görüntüsü vermek amacıyla kendi tırnağınızın üzerine yapılan bir işlemdir. 3 şekilde yapılır.

Var olan tırnağımızın uçlarına yapıştırılan tip adı verilen plastik tırnak eklentilerinin üzerine UV/LED lambada donan bir jel uygulanarak tekrar şekillendirme işlemidir.

Bakımlı olmanın ön şartlarından biri de manikür ve pedikürdür. Günlük hayatımızda bütün vücudumuza olduğu gibi el ve ayak bakımında önem vermemiz gerekmektedir. Eller iletişim esnasında en önemli unsurlardan biri olduğu gibi günlük yaşantımızda dış dünya ile temasta bulunduğumuz organımızdır. Sürekli kırılan ve ayrılan tırnaklar, besleyici ilaçlar ile güçlendirilmelidir. Pedikür de aynı şekilde büyük önem taşır.

Ayaklar vücudumuzun prizidir prensibiyle yola çıkılarak belirginleşen bu masajda ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanmaktadır. Ayaklarımızdaki her bir alan vücudumuzdaki belli organ ve dokuları temsil etmektedir.. Ayak masajı olan kişi kendini daha canlı ve zinde hisseder.
Süre yaklaşık 20 dakikadır.

Kalıcı Oje, diğer oje yöntemlerinden uygulama ve kalıcılık bakımından farklı bir işlemdir. Çalışan ve tatile giden kadınların sıklıkla tercih ettiği bir uygulamadır. Sık sık oje sürmekle uğraşmak istemeyen ve yeni evlenen kadınlar da, balayını daha rahat geçirmek için kalıcı oje tercih etmektedirler.

Bu uygulama, diğer oje uygulamalarından daha farklıdır. Bu uygulama yapılırken özel bir cihaz ve özel ürünler kullanılır. Bu yüzden uygulama süresi daha uzundur.

Türkçe karşılığı tırnak süsleme sanatı olan Nail Art, tırnakların desenle süslenmesini ve bu sayede güzel görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Özellikle son dönemlerde oldukça ilgi görmeye başlayan ve birçok kadın tarafından farklı tasarımlar ile ön plana çıkan uygulama, aynı zamanda tırnakların daha bakımlı ve ilgi çekici görünmesini sağlamasıyla da trendler arasına girmeyi başarmıştır. Peki, binlerce renk ve deseni buluşturarak tırnaklara ilgi çekici görünüm kazandıran Nail Art tam anlamıyla nedir ve nasıl uygulanır?

İletişim Formu