Cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Basınçla püskürtülen vakumlu başlıkla ölü dokuları aspire ederek temizler, yine aynı başlıkla cilde peptidler, antioksidanlar ve hyaluronik asit pompalanarak cilt yenilenme sağlanır.

Medikal cilt bakımı, estetisyen ve cilt uzmanları tarafından gerçekleştirilen cilt temizleme, besleme ve gençleştirme işlemlerinin tümüdür.

Cilt gençleştirme ve yenilemede kullanılan radyofrekans teknolojisi ile birleşen altın iğne hakkında sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Yosun cilt bakımı son yıllarda popüler hale gelen bir cilt bakım yöntemidir. Yosun, cilde faydalı olan mineraller, vitaminler ve antioksidanlar gibi birçok besin öğesi içerir. Yosun cilt bakımı, yosun peeling, yosun tedavisi ve yosun maskesi gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir. İşte yosun cilt bakımı ile ilgili merak edilen bazı konular

Rahatlatıcı medikal terapi uygulamalarının başına gelen spa kelime anlamıyla sudan gelen sağlık olarak Latinceden Türkçeye çevrilmiştir. Yüzyıllar öncesinde keşfedilen bu medikal masaj uygulamasında her kültürün kendine özgü farklı spa teknikleri ve uygulama şekilleri mevcuttur. Genel anlamıyla spa teknikleri seansları kişilerin ruh ve beden sağlığını korumak, yorucu gergin ve stresli bir yaşam sonucu oluşan Kas ve beden ağrılarını hafifletmek amacıyla gerçekleştirilmektedir.

İletişim Formu